Kariéra

Online marketing

Hledáme do Giantu zkušeného online marketéra, který bude zajišťovat online marketing pro naše klienty. Hledáme markeťáka, koho baví celé spektrum marketingu a bude jej nejen vymýšlet, ale také realizovat.

Nástup

Dohodou

Forma

Práce na plný úvazek v našich kancelářích v Karlíně

Náplň práce

Děláme prémiové weby pro prémiové klienty - A3 SPORT, 3M, KPMG, CPI, Zetor, Raiffeisen stavební spořitelna, Henkel, Česká spořitelna, Senát, Poslanecká sněmovna a další.

Hledáme markeťáka, koho baví celé spektrum marketingu a bude jej pro naše klienty nejen vymýšlet, ale také realizovat.

  • analytika
  • výkonnostní reklama (PPC, SEO, mailingy...)
  • sociální sítě
  • strategie

V Giantu můžeš pracovat na mnoha projektech a z každého si vybrat oblast, která tě nejvíce baví a posune klienta nejdále. Budeš v kontaktu se všemi klienty, pro které online marketing spravujeme.

Co ti nabízíme:
  • Áčkový tým, s kterým i ty porosteš
  • Zajímavou a smysluplnou práci projektech (od microsite až po mezinárodní e-commerce řešení) pro celé spektrum vybraných klientů od A(vastu) až po Z(etor)
  • Moderní kanceláře v Karlíně (5 metrů od metra i od tramvaje)
Staň se jedním z nás.

V případě zájmu nám neváhej napsat. Vyladěné CV nebo odkaz na LinkedIn profil nám určitě s rozhodováním pomůže.

jobs@giant.cz