Kariéra

Projektový manažer

Do společnosti Giant interactive s.r.o. působící v oblasti webdesignu hledáme Projektového manažera pro řízení internetových projektů na hlavní pracovní poměr.

Nástup

Dohodou

Forma

Práce na plný úvazek v našich kancelářích v centru Prahy

Náplň práce
  • vedení projektového týmu v oblastech tvorby firemních webů, eshopů, a aplikací
  • komunikace s klienty, vedení obchodních jednání
  • zodpovědnost za kompletní realizaci (kvalita, včasné předání, dodržení rozpočtu)
  • udržování vztahů a rozvoj spolupráce s klienty
Požadujeme
  • zápal pro internet a přehled v aktuálních trendech
  • zkušenosti s prací v obdobné společnosti
  • pečlivost a samostatnost
  • proaktivní přístup k řešení problémů
  • výhodou zkušenosti s tvorbou wireframů, HTML kódováním nebo internetový marketingem
Nabízíme
  • fungl nové kanceláře v Karlíně
  • práci v úspěšné a rostoucí firmě
  • volnou pracovní dobu
  • důraz na kvalitu a uživatelskou přívětivost našich řešení
  • různorodou a zajímavou práci
  • práce na zajímavých projektech pro české a mezinárodní firmy

V případě zájmu nám neváhej napsat. Vyladěné CV nebo odkaz na LinkedIn profil nám určitě s rozhodováním pomůže.

jobs@giant.cz